+420 777 647 797 volejte Po - Pá: 10 - 18h podpora@postavimtenanohy.cz

Akce a eventy 

JIŽ BRZY – NENECH SI UJÍT TUTO PŘÍLEŽITOST

Novoroční celorepublikový marketingový webinář

Nenech si ujit tento skvělý event. koná se pouze 1x v roce. Je to klíč k tvému úspěchu!

Startovací seminář

Dobrý začátek  je polovina úspěchu. Startovací seminář Tě nakopne na tu správnou jízdu. Dá ti potřebné a důležité informace pro tvůj rozjezd. Příběhy, zkušenosti, týmoví úspěšní podnikatelé, lékaři, kolegové. Ti všichni ti pomohou odstartovat tvou kariéru. Natankuj si plnou nádrž, nasedni a jeď. Předtím se musíš ještě zaregistrovat. Chceš řídit Mercedes? Zaregistruj se 

Produktový seminář

Pravidelné semináře pro podporu obchodníků. O produktech, novinkách, akcích. Každý má možnost se pravidelně učit, vzdělávat, nabírat zkušenosti. Úžasné produkty, certifikace z nejpřísnějších laboratoří. Skvělé výsledky a zkušenosti s našimi produkty. Vše online a v pohodlí tvého domova.

Již brzy – Pravidelně každý měsíc, odstartujeme a podporujeme tvé podnikání

Semináře – webináře

Udělej pouze jeden krok – registruj se

Startovací seminář

Kdo vás bude provázet

MVdr. Sokol

Informace o akcích a eventech

Loňský rok 2020

V rámci Korona viru, jsme přešli také na vysílání online. Zřejmě u toho zůstaneme, ale jakmile se nouzový stav rozvolní, budeme se snažit, co nejdříve obnovit opět osobní setkávání, porady a semináře.

Co vás čeká v roce 2021

Tento rok bude asi velice zajímavý a situace se bude vyvíjet dle restrikcí vlády. Budeme se snažit, jakmile to bude možné, obnovit živá setkávání. Online vysílání formou webinářů zachováme, ale rádi bychom obnovili naše pracovní porady a semináře.

Celorepublikové eventy - pouze pro manažery

Marketingový webinář – pouze jednou v roce

pro veřejnost bez nutnosti registrace

Připravujeme

Individuální osobní poradenství bez nutnosti registrace - Jakub Berdych

Zavolejte, nebo napište a objednejte si osobní konzultaci.

Jakub Berdych – poradenství v oblasti: personálního zaměření a vedení jak si vybudovat úspěšnou, spotřebitelskou síť. 

Dále seznámení s našimi produkty, péče o zdraví, v čem je úspěch zdravého hubnutí a zachování si svalové hmoty. Diagnostika vašeho těla v poměru: tuk, voda, svalová hmota, a mnoho dalších cenných informací, například: jak si vybudovat svobodu a nezávislost. 

 

Individuální osobní poradenství bez nutnosti registrace - Renáta Prošková

Zavolejte, nebo napište a objednejte si osobní konzultaci.

Renáta Prošková – poradenství a realizace: marketing, prodejní texty – copywriting, webové stránky a prodejní konverzní stránky. Individuální osobnostní rozvoj v oblasti:  objev svůj skrytý potenciál. Zbavení se strachů a svých omezení – formou sugescí přeprogramování mysli a odstranění škodlivých vzorců chování. Fóbie, strachy, panika, podpora hubnoucího režimu.

 

Představení firmy a příležitosti spolupráce a fungování ve firmě. Tento webinář je vysílán pouze jednou v měsíci. Pokud se nebudete moci účastnit, je nutno tuto informaci nahlásit předem a připravíme individuální řešení tak, aby jste mohli bez problémů pracovat na své kariéře a podnikat.

Produktová školení, webináře, semináře. Pořádáme vždy dvakrát do měsíce.

Pravidelná setkání – Jakub Berdych a MVDr. Henyš

V přípravě. Pracovní setkání pouze pro pozvané členy týmu. Jak uchopit dnešní šanci ve světě digitálního marketingu a být úspěšný – Renáta Prošková

V přípravě. Téma: ,,objev svůj vnitřní potenciál“. Přednáška a forma diskuze. Společná interakce – Renáta Prošková

produktové webináře

Každou středu od 18 hod – MvDr. Sokol. 

Bez těchto webinářů se neobejdete. Veškeré novinky, objevy, zkušenosti. Marketingová podpora od firmy, soutěže a aktuální informace o produktech. Použití, výsledky jejich účinnosti. Vaše zkušenosti a zkušenosti ostatních. 

Posezení s produktem / byznys plán

Každé Pondělí od 19 hod do 19:30h. Od 19:30 až 20:00  následuje téma: Byznysplan, který je určen těm, co chtějí podnikat a stanovit si vyšší cíle.

Jakub Berdych a MVDr. Henyš

Opakování je matka moudrosti. U produktů to platí jednou tolik. Složení a účinky. Novinky, aktuální slevové kampaně, zkušenosti uživatelů, recenze.  Seznámení s možnostmi účinných kombinací pro maximální výsledky.

,,Byznysplan“ je motivační a tréninkový program pro podnikatelský progres. 

Startovací webinář

Středa od 18 hod a to dvakrát v měsíci – Prezentuje MVDr. Jiří Sokol

Zde se dozvíte to nejdůležitějsí pro váš úspěšný start. Svou účastí si potvrdíte aktivaci smlouvy a zařazení do systému pod vaším registračním ID číslem, které bude sloužit pro vaši identifikaci a pro vyplácení výplat.  

Bez absolvování tohoto setkání, se nemůžete stát aktivním členem týmu. Je možno absolvovat setkání i mimo organizaci, pouze po předchozí domluvě s Jakubem Berdychem. 

Adresy setkávání

Zatím neuvedeny

Pravidelné webináře

Pondělí: 19 – 19:30/19:30 – 20h
Středa: 18 – 19h

Čtvrtek: 
Sobota: 9 – 11h – 1x v měsíci.

Sledujte nás

Ať vám  nic neuteče